Topné systémy

Naše společnost nabízí realizaci nových topných systémů i jejich rekonstrukci pro rodinné domy, firmy, haly, školy. Převážně dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, podlahové topení, radiátorová tělesa, teplovzdušné Sahary aj. Je spousta faktorů, které mají vliv na tepelný systém např. klimatické podmínky, velikost a zateplení objektu, typ a velikost oken atd. Při správné volbě a nastavení topného systému dosáhneme co nejmenších nákladů na vytápění a vysoký komfort tepla v domě. Naší prioritou při navržení vytápění objektu je, aby bylo co nejefektivnější z hlediska pořizovací ceny, nákladů na vytápění a ohřevu TUV, s minimální náročností na údržbu a dlouhou životností zdroje tepla i topného systému.

Tepelné čerpadlo je možné napojit na jakýkoliv radiátorový systém, u tohoto systému je výhodou velký objem vody. Je jen důležité ověřit, zda je dostačující velikost jednotlivých radiátorů. S radiátorovým systémem lze kombinovat i podlahové topení.

Velmi dobrá volba je instalace tepelného čerpadla s podlahovým topením. Topná voda pro podlahové topení je kolem 35 °C, teplota podlahy 26 °C, přesto se jeví příjemně teplá. Díky nízké teplotě topné vody je tato kombinace topného systému nejekonomičtější.

Návrh topného systému a cenovou kalkulaci provádíme zdarma.

Zpět na výpis

Máte-li zájem o vypracování cenové nabídky, kontaktujte nás.

Kontakty