KOTLE SÝKORA, s.r.o.
KOTLE SÝKORA - efektivní zdroje vytápění, topné systémy

Výstaviště v Lounech ve dnech 19. - 21. srpna 2016 navštívilo několik tisíc lidí.


Konal se zde 23. ročník výstavy „Dům 2016“ a představilo se zde přes 130 vystavovatelů z celé ČR, kteří nabízeli množství výrobků a služeb z oblasti vybavení domácností, zařízení zahrad, stavebních materiálů a vytápění domů. Naše firma Kotle Sýkora zde samozřejmě nechyběla a na našem obvyklém místě v pavilonu D jste nás měli možnost opět navštívit. Mohli jste si zde důkladně prohlédnout automatický kotel Pawlak a tepelné čerpadlo NORDline a získat všechny potřebné informace k těmto výrobkům. Automatické kotle Pawlak máme do vyprodání skladových zásob za nižší výprodejové ceny.

Srovnávali jsme spolu výhody a nevýhody vytápění Vašeho domu automatickým kotlem a tepelným čerpadlem, počítali náklady na vytápění v porovnání s Vašimi stávajícími zdroji tepla. Často jste se zajímali o dotační programy Nová zelená úsporám a o Kotlíkovou dotaci, ve kterých je možnost získat nemalé finanční příspěvky od státu.

V případě dalších dotazů týkajících se tepelných čerpadel a solárních kolektorů NORDline, automatických kotlů Pawlak, Benekov a dotačních programů nás neváhejte kontaktovat na naší e-mailové adrese nebo telefonicky.

Děkujeme Vám všem za návštěvu našeho stánku a rádi Vás opět uvidíme na další výstavě a poradíme  s výběrem vhodného zdroje vytápění Vašeho domu či bytu.